Usługi dodatkowe Silver Apartments

Twój pobyt we Wrocławiu może być jeszcze przyjemniejszy

Dbając o pełną wygodę pobytu w naszych apartamentach, staramy się stale powiększać wachlarz usług dodatkowych. Nasi Goście mogą korzystać z nich, by czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Wybierając naszą ofertę zapewnią sobie Państwo nie tylko luksusowy apartament jako miejsce, ale pełen wygód nocleg we Wrocławiu.

Lista dostępnych usług w Aparthotelu Silver Apartments:

 

Śniadanie

 Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę noclegów ze śniadaniem. Śniadania serwowane są w formie szwedzkiego stołu w restauracji znajdującej się tuż obok budynku w godzinach 7:00 – 10:00. Koszt śniadania dla jednej osoby to 30 PLN. Śniadania dla dzieci do lat 7 są bezpłatne. Chęć skorzystania ze śniadania prosimy zgłaszać telefonicznie lub osobiście w momencie odbioru kluczy do apartamentu. Na życzenie koszty posiłku zostaną doliczone do faktury za noclegi.

Smacznego!


Zakupy do apartamentu

 Alternatywnie do noclegów ze śniadaniem lub jako uzupełnienie tej oferty proponujemy zakupy do apartamentu. W pierwszy dzień pobytu w apartamencie dostarczymy Państwu do mieszkania zakupy wedle Państwa preferencji. Wystarczy podać nam kwotę i preferowane produkty, a będą one czekać w lodówce już w chwili przyjazdu. Kwota zakupów zostanie doliczona do Państwa rachunku. Kupujemy tylko w dobrych sklepach. Koszt usługi 20 zł.


Dodatkowe sprzątanie

 Przy pobycie minimum 7 dni, mieszkania są standardowo sprząrztane , pościel i ręczniki wymienian. Jeśli jednak życzą sobie Państwo aby apartament był sprzątany częsciej - proimy o informację. Koszt usługi 50 zł.


Mali podróżnicy

 Bardzo miło gościć nam w apartamentach najmniejszych podróżników. Najmłodszym oferujemy łóżeczko (płatne 10 zł/dobę), wanienkę oraz fotelik do karmienia. Chęć skorzystania z wymienionych rzeczy należy zgłosić w momencie rezerwacji. Na życzenie opiekunów możemy zorganizować inne niezbędne rzeczy, by pobyt maleństwa w naszych apartamentach był udany.

Z uśmiechem witamy wszystkie dzieci (:


Romantyczny wieczór

 Na Państwa życzenie pomożemy zorganizować romantyczny wieczór w apartamencie we Wrocławiu. Gorąca kolacja, wino, świece, kwiaty - to wszystko może sprawić, że nocleg w naszych apartamentach stanie się naprawdę wyjątkową chwilą. Taki wieczór to świetny pomysł na zaręczyny lub prezent dla ukochanej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o możliwe jak najszybszą informację o chęci organizacji takiego wieczoru. Koszt usługi 50 zł.


Parking

  Do każdego apartamentu udostępniamy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym. Prosto z monitorowanego parkingu dotrą Państwo windą do swojego mieszkania. Za parking zapłacisz tylko 20 PLN za dobę. Wysokość bramy garażowej to 2,05 m. Chęć skorzystania z parkingu prosimy zgłaszać przy rezerwacji apartamentu.


Zwiedzanie Wrocławia

 Współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które oferują zwiedzanie naszego pięknego miasta. Ukazują to co najpiekniejsze i najciekawsze w stolicy Dolnego Śląska, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Można wybrać język zwiedzania: polski, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski i rosyjski. O szczegóły zapytaj w biurze Silver Apartments.


Zarezerwuj swój pobyt już dzisiaj