Usługi dodatkowe Silver Apartments

Twój pobyt we Wrocławiu może być jeszcze przyjemniejszy

Dbając o pełną wygodę pobytu w naszych apartamentach, staramy się stale powiększać wachlarz usług dodatkowych. Nasi Goście mogą korzystać z nich, by czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Wybierając naszą ofertę zapewnią sobie Państwo nie tylko luksusowy apartament jako miejsce, ale pełen wygód nocleg we Wrocławiu.

Lista dostępnych usług w Aparthotelu Silver Apartments:

 

Śniadanie

Oferujemy Państwu śniadania w zaprzyjaźnionionej restauracji 1450 - tuż przy wrocławskiem Rynku lub w hotelu Lotus znajdującym się tuż obok naszego apartamentowca (śniadania podawane w formie bufetu szwedzkiego w cenie 30 zł).


Zakupy do apartamentu

 Alternatywnie do noclegów ze śniadaniem lub jako uzupełnienie tej oferty proponujemy zakupy do apartamentu. W pierwszy dzień pobytu w apartamencie dostarczymy Państwu do mieszkania zakupy wedle Państwa preferencji. Wystarczy podać nam kwotę i preferowane produkty, a będą one czekać w lodówce już w chwili przyjazdu. Kwota zakupów zostanie doliczona do Państwa rachunku. Kupujemy tylko w dobrych sklepach. Koszt usługi 20 zł.


Dodatkowe sprzątanie

 Przy pobycie minimum 7 dni, mieszkania są standardowo sprzątane , pościel i ręczniki wymienian. Jeśli jednak życzą sobie Państwo aby apartament był sprzątany częściej - prosimy o informację. Koszt usługi 50 zł.


Romantyczny wieczór

 Na Państwa życzenie pomożemy zorganizować romantyczny wieczór w apartamencie we Wrocławiu. Gorąca kolacja, wino, świece, kwiaty - to wszystko może sprawić, że nocleg w naszych apartamentach stanie się naprawdę wyjątkową chwilą. Taki wieczór to świetny pomysł na zaręczyny lub prezent dla ukochanej osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy o możliwe jak najszybszą informację o chęci organizacji takiego wieczoru. Koszt usługi 50 zł.


Parking

  Do każdego apartamentu udostępniamy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym. Prosto z monitorowanego parkingu dotrą Państwo windą do swojego mieszkania. Za parking zapłacisz tylko 25 PLN za dobę. Wysokość bramy garażowej to 2,05 m. Chęć skorzystania z parkingu prosimy zgłaszać przy rezerwacji apartamentu.


Zwiedzanie Wrocławia

 Współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które oferują zwiedzanie naszego pięknego miasta. Ukazują to co najpiekniejsze i najciekawsze w stolicy Dolnego Śląska, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Można wybrać język zwiedzania: polski, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski i rosyjski. O szczegóły zapytaj w biurze Silver Apartments.


Mali podróżnicy

 Bardzo miło gościć nam w apartamentach najmniejszych podróżników. Najmłodszym oferujemy łóżeczko (płatne 10 zł/dobę), wanienkę oraz fotelik do karmienia. Chęć skorzystania z wymienionych rzeczy należy zgłosić w momencie rezerwacji. Na życzenie opiekunów możemy zorganizować inne niezbędne rzeczy, by pobyt maleństwa w naszych apartamentach był udany.

Z uśmiechem witamy wszystkie dzieci (:


Wynajem Camperów

Zwiedzanie urokliwych zakątków Europy  z Team ARDEA CAMP.  
Zapoznaj się z ofertą:

 

 

 


Zarezerwuj swój pobyt już dzisiaj